יובל תלם - אומן ופסל, חרש ברזל הפועל במצפה מתת שבגליל המערבי

יובל הוא חרש ברזל - אומן היוצר בברזל, אוטודידאקט, המכיר את רזי עבודת הנפחות אותם למד מבעלי מלאכה ומקולגות. הוא השתתף עד כה בכנסים באיטליה ובארץ, השתתף בתערוכה קבוצתית ובתערוכה זוגית, והציג מעבודותיו בתערוכת בניין ודיור שהתקיימה בתל אביב. כמו כן, ניהל אמנותית את הביאנלה לברזל בגליל ב98.

 

יובל מוצא שעבודה עם ברזל חם משחררת אותו, ומאפשרת לו להתחבר גם ליצירה ולעיצוב וכך יוצא שהוא לא רק אומן אלא גם אמן המעצב פסלים, המוצגים ברחבת הכניסה לגלריה שנמצאת מעל הסדנה.

 

יובל מעצב ויוצר, מציג ומוכר עבודות פיסול יחודיות, רהיטים בסגנון אישי ועוד מוצרי ברזל שונים ובחלקם שלובים עץ, נחושת, אבן וזכוכית. לכניסה לחנות רהיטי הברזל ועבודות הנפחות לחצו כאן.

 

הסדנה של יובל ממוקמת באיזור התעשייה של היישוב מתת. סביב בית המלאכה נוף של חורש טבעי, חצר גדולה ומזמינה לשבת ולהירגע - תחת סוכת גפנים הצופה על הגליל העליון, או בישיבה על מרפסת קפה "רושקה" משם ניתן לראות את החרמון וטילי רמת הגולן.

 

אורחים המעוניינים לבקר בסדנא ובגלריה להתרשומת או לרכישה מוזמנים לבוא בימי שישי בין 11:00 ל16:00 ובימי שבת עד 17:00 (מומלץ להתעדכן בדף הפייסבוק של הגלריה לכל שינוי בלתי צפוי).

 

ניתן לערוך ביקורים לקבוצות גדולות או קטנות בתשלום. סדנאות הדגמה של עבודת הנפחות והסבר על ההתיישבות בגליל בליווי קפה ועוגה בגלריה. סדנאות אישיות לקבוצות של עד 4 אנשים - לימוד עבודת הנפחות לצד יובל עם פטישים בידיים.

למידע נוסף אנא בקרו בדף הסדנאות שלנו.

מבחר יצירות אומנות ופסלים

אמא ובן 2012
תמונת קיר2
איש פטיש

יובל ומירה תלם

מצפה מתת, ד.נ. גליל מערבי, 13880

054-437-1415/4

עבודות נפחות

צימר במתת

סדנאות נפחות

קפה גלריה לריהוט ברזל

אמא ובן 2012

קליפת הברזל מלמדת על מה שבאמת ואולי אין באמת